+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

ECOBOT Scrubber 75

Víme, co potřebujete: aby úklid probíhal ve vysoké kvalitě, efektivně i ekonomicky.

ECOBOT Scrubber 75 je zřejmě první mycí robot, který nabízí řešení pro nekvalitně čištěné plochy. Díky revoluční technologii Tornádo a důmyslně navržené vyosené kartáčové hlavě se robot dostane do těžce dostupných míst. Scrubber je přeborníkem v čištění, za hodinu dokáže vyčistit až 3000 m².

Robot je ideální volbou jak pro vnitřní, tak venkovní prostory - parkovací plochy, letiště, nádraží, nákupní centra, supermarkety, výrobní firmy, skladiště či náměstí.

CHCI ROBOTA
Čištění rohů od hrany k hraně
6 hodin LiFePO4 baterie
Úspora až 4 000 litrů vody měsíčně
Rozhraní 
s upozorněními 
a reporty
Prvotřídní rychlost 
a výkon

Systém provozu

Prokazatelná efektivita

ECOBOT Scrubber 75 je navržen tak, aby pracoval nepřetržitě po dobu až šesti hodin na jediné nabití baterie, a dokonce pouze s jedinou náplní čisticí kapaliny. Využívá nejmodernější technologii 4stupňového filtrace, která zajišťuje čistou recyklovanou vodu po celou dobu provozu.


Z pohledu uživatele

Chytré a jednoduché ovládání

Nic se nevyrovná tomu, když je nejvyspělejší technologie skloubená s jednoduchostí. S našimi tablety s uživatelsky přívětivým rozhraním se pracuje snadno všem operátorům bez ohledu na věk a vzdělání. Navrhli jsme jej totiž na základě zkušeností, které s námi sdíleli poskytovatelé uklízecích služeb po celém světě.

Aplikace je přehledná s propracovaným grafickým rozhraním a víceúrovňovým přístupem. Mycí robot Scrubber 75 také velmi rychle mapuje. Projížděním nového prostředí v manuálním režimu si snadno vygeneruje vizuální a upravitelnou mapu.

Chytrá správa

Procházejte všechny řídicí panely s daty i pracovní reporty všech vašich robotů, a to s pomocí cloudového rozhraní. Podrobné pracovní reporty a výstrahy si nechte zasílat na e-mail nebo přes SMS. 

Pokročilé strojové učení

Autonomní inteligence

I nejlepší hardware je dobrý jen natolik, jak dobrý je jeho mozek. Proto jsme použili nejmodernější hardware a ve spojení
se SLAM technologií pro něj navrhli patentovaný software tak, aby čisticí robot Scrubber 75 vždy naprosto přesně věděl, která plocha je už vyčištěná a která ještě ne.

Lepší výkon

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Nejmodernější technologie umělé inteligence dokáže detekovat a rozpoznat statické překážky o šířce 2 centimetry a výšce 6 centimetrů. Robot využívá celkem 23 senzorů čtyř typů, včetně 3D LiDaru. Během jednoho nabití (6 hodin provozu) umyje až 3 000 m² za hodinu. Kromě toho si dynamicky plánuje trasu, vyhýbá se překážkám
v reálném čase a automaticky se obnovuje po přerušení. 

Scrubber 75 P - přeborník na parkovací plochy

ECOBOT Scrubber 75 P navíc disponuje mikrovlnnými radary pro rychlejší a přesnější vnímání a mapování dynamického okolí na parkovištích. Potřebujete mistra v mytí parkovacích ploch? Scrubber 75 P je ideální autonomní robot pro vás!

Pracovní stanice

Pracovní stanice byla navržena tak, aby zvýšila výdrž ECOBOTa. Scrubber 75 se automaticky přijíždí do pracovní stanice dobít, vypouští špinavou vodu a natáhne zase čistou.

Technická specifikace

ROZMĚRY (mm)
1370 (D) X 962 (Š) X 1417 (V)
ZÁBĚR ČIŠTĚNÍ
750 mm
MAXIMÁLNÍ PRODUKTIVITA
až 3000 m²/h
BATERIE
Lithium-ion (LFP)
PRŮMĚRNÁ VÝDRŽ
4—6 hodin
MAXIMÁLNÍ VÝKON
2000 W
NAPĚTÍ
24 V
VÝKON MOTORU ROBOTA
400 W
VÝKON POHONU KARTÁČŮ
3 x 150 W
RYCHLOST ROTACE KARTÁČE
až 270 RPM
VÝKON SACÍHO MOTORU
500 W
VÁHA ECOBOTA
400 kg
VÁHA BATERIE
64 kg
KAPACITA BATERIE
240 Ah
NÁDRŽ NA ČISTOU VODU
75 litrů (4stupňová filtrace)
NÁDRŽ NA POUŽITÝ ROZTOK
50 litrů
BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM
Lidar, 3D kamera, dotykový senzor (zadní kolo), ultrazvukový senzor, bezpečnostní nárazník
MAXIMÁLNÍ STOUPAVOST
10°
RYCHLOST
0—4 km/h
MAXIMÁLNÍ PODTLAK
18.18 kPa
HLUČNOST
55—70 dBA
CHCI ROBOTA
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram