+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

RUN

Robot pro hotelovou službu

Čelíte nedostatku personálu v pracovní špičce? Setkáváte se s nízkou motivací vašich zaměstnanců? Řešíte vysoké náklady na noční služby? Máte omezený rozpočet a vaše tržby za disponibilní pokoj jsou nízké?

Pomůže vám RUN - hotelový donáškový robot. Robot RUN zajišťuje bezkontaktní a bezpečné služby pro koncové zákazníky. Pracuje velmi spolehlivě a jeho použití je snadné.


Samostatné ovládání výtahu

Inteligentní systém vyhýbání se překážkám

Autonomní vytáčení telefonu

Autonomní dobíjení

Inteligentní mapování

 

Dostali jste se do fáze, kdy není v lidských ani finančních silách udržovat minibary? 

Řešením je pro vás robot RUN, kterého využijete jako pokojovou službu. Host si objedná na recepci například nápoj, občerstvení nebo zubní kartáček. Recepční zadají objednávku do systému. Do přihrádky robota vloží dané zboží a vyšlou robota na pokoj. RUN si poradí také s přivoláním a jízdou výtahem (nutná speciální integrace). Po příjezdu na určené místo, automaticky zavolá na telefon hotelového pokoje hosta. To vše díky inteligentnímu mapování tras pomocí technologie SLAM.

CHCI ROBOTA

 

Proč uvažovat o robotu RUN

Budujete image hotelu

Využitím robota umocníte zážitek z ubytování a zvýšíte tím spokojenost zákazníků. S tím jdou ruku v ruce i kladná hodnocení na online ubytovacích serverech.

Zvyšíte své příjmy

Zavedením robotického pomocníka zvyšíte spokojenost také hotelového personálu. Ten bude mít více času na chod hotelu a zaměří se tak na efektivní obsazenost pokojů.

Snižte náklady na provoz

Přenechejte rutinní práci robotu. RUN vám bude plně k dispozici v časech, kdy je těžké sehnat zaměstnance - v odpolední špičce, víkendy, noční. Po vykonání činnosti se sám automaticky vrátí do nabíjecí základny.


Technická specifikace

ROZMĚRY (mm)
970 x 500
VELIKOST PŘEPRAVNÍHO BOXU
270 x 220 x 300 mm
Obsáhne 30 lahví vody o objemu 500 ml
UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ
10 kg
HMOTNOST ROBOTA
47 kg
MAXIMÁLNÍ VÝŠKA PŘEKÁŽKY
12 mm
MINIÁLNÍ ŠÍŘKA PRŮCHODU
70 cm
VÝDRŽ BATERIE
8-9 hodin (bez nákladu)
DOBA NABÍJENÍ
4-5 hodin
RYCHLOST
0,7—1 m/s (odpovídá rychlosti chůze)
CHCI ROBOTA
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram