+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

Mytí na mokro

Je čistota vašich prostor nedostačující? Potýkáte se s prachem, špínou či mastnotou? S tím vším zatočí naši mycí roboti, kteří kvalitně vyčistí všechny druhy povrchů. A co víc, sami se nabíjejí a vymění si vodu! 

Portfolio robotů

SCRUBBER 50


Mycí robot, který se hodí do menších prostor typu kanceláří, hotelů či bank. Zvládne vyčistit i několik pater díky schopnosti integrace s výtahem. Verzi PRO využijete pro úklid vysoce dynamických vnitřních prostor, jakými jsou nákupní centra, supermarkety, výrobní závody a logistické sklady.

SCRUBBER 75


Specialista na náročné čištění vnitřních i venkovních prostor. Snadno vyčistí nádraží, obchodní centra nebo sklad. Tento mycí robot zvládne za hodinu až 3 000 m2 a disponuje přídavným kartáčem pro zametání.

 

CC1


Multifunkční robot, který zametá, drhne, vysává a vytírá. Všechny vaše čisticí potřeby lze snadno splnit jedním strojem  s názvem CC1. Robot dokáže uklidit až 12 000 metrů čtverečních za jediný den, to vše při zachování vysoké kvality čištění.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram