+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

Často kladené dotazy

Máte otázky? Níže naleznete ty nejčastěji kladené. V případě, že mezi nimi váš dotaz chybí, neváhejte nás kontaktovat přes formulář.
KONTAKTUJTE NÁS

Jak ECOBOT čistí?

ECOBOTI jsou v zásadě autonomní čističe tvrdých podlah—dávkují vodu / roztok na podlahu, drhnou podlahu buď kartáči, nebo čisticími polštářky a poté vodu vysávají, takže podlaha je čistá a suchá.
V suchém prostředí lze ECOBOTA dovybavit na odstraňování prachu.

Lze ECOBOTY přenést na úplně nové místo a automaticky zahájit čištění?

Jednoduchá odpověď je ne. ECOBOTI zahájí čistění, jakmile jsou splněny dva kroky.
Prvním je vytvoření mapy a druhým je vytvoření čisticích cest. Oba kroky lze zvládnout během několika minut.

Jak ECOBOTI vytvářejí mapy a čisticí cesty?

Ano, ECOBOT postavený na nejnovějších senzorech (2D a 3D LiDAR, 3D fotoaparáty a ultrazvuk) má špičkové bezpečnostní systémy, které zajišťují nulový počet kolizí a bezpečnostních incidentů.

Dokáže ECOBOT detekovat překážky, pohybující se lidi,
a dokonce i sklo?

Ano, ECOBOT postavený na nejnovějších senzorech (2D a 3D LiDAR, 3D fotoaparáty a ultrazvuk) má špičkové bezpečnostní systémy, které zajišťují nulový počet kolizí a bezpečnostních incidentů.

Existují překážky, které ECOBOTI nedokážou detekovat?

Roboti byli přísně testováni, aby se vyhnuli malým objektům do výšky 8 centimetrů, a to i v dynamických scénářích. Při kontaktu s menšími a kratšími předměty zastaví ECOBOTA v pohybu nárazově citlivé nárazníky. 

Jak blízko se ECOBOT dostane k okraji zdi?

Přední kartáčová hlava umožňuje ECOBOTU čistit prostor až 5 centimetrů od stěn, nicméně z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme nastavovat vzdálenost pod 10 centimetrů od stěny.

Co se stane, když se robot zastaví na půli cesty?

Pokud se robot zastaví na své cestě déle než 30 sekund, odešle SMS s oznámením operátorovi, aby mu pomohl. Na konci úklidové úlohy robot pošle zprávu o čištění, aby označil nedokončené oblasti.

Jaká je údržba těchto robotů?

Společnost Bettaroe poskytuje servisní program údržby, který zahrnuje měsíční nebo čtvrtletní diagnostiku na místě, stejně jako vzdálené monitorování a podporu 24/7. Denní základní údržba při plnění a čištění je podobná současným postupům vyžadovaným u ručních nebo automatických myček na podlahu.

Poskytujete možnosti nákupu a leasingu?

Ano, pro ECOBOTY jsou k dispozici obě možnosti.

Kontaktujte nás

CHCI ROBOTA
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram