+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

BellaBot

Jedinečný doručovací robot do restaurací

Chcete zlepšit kvalitu vašich služeb? Líbí se vám představa, že zákazníci od vás odcházejí s nezapomenutelným zážitkem? Máme pro vás řešení! Představujeme Vám tu nejroztomilejší robotickou obsluhu se jménem BellaBot, která zajistí efektivní rozvážku jídel, nádobí, ubrousků, dokumentů a dalších předmětů.

Gastro robot nabízí díky své inovativní bionické konstrukci, přitažlivému tvaru, funkci hlasové umělé inteligence, multimodální interakci a mnoha dalším novým funkcím uživatelům bezprecedentní zkušenost s roboty pro rozvážku jídel. BellaBota splňuje všechny požadavky HORECA, je možné ho používat v restauracích, hotelech, barech, kavárnách, kancelářských budovách
a v dalších komerčních sférách.

CHCI ROBOTA

Co BellaBot dokáže?

Robotická servírka Bella zajišťuje efektivní rozvážku jídel, nádobí, ubrousků, dokumentů a dalších předmětů. Další její předností je hlasové oznámení čísla stolů a jeho přesný příjezd k cílovému místu. Po příjezdu dává zákazníkům výzvy
k odebrání jídla pomocí blikajících světel na podnose. A v neposlední řadě se z robota stává gentleman a vítá hosty
a uvádí je ke stolu.


Proč přemýšlet o BellaBotu?

Je ohromující
Gastro robot BellaBot je inspirován populární kočkou a je výjimečný díky bionickému designu. Hlasový systém umělé inteligence umožňuje vést dialogy se zákazníky v různých kontextech. A kromě toho, když se dotknete oušek nebo čela, BellaBot zareaguje různými výrazy a hlasy.

Je bezpečný
Robotická obsluha BellaBot nabízí vysokou úroveň bezpečnosti, je vybavena 3D senzory a novým modulárním podvozkem. Když rozpozná překážku, dokáže se kdekoli otočit a bezpečně dopravit jídlo zákazníkům bez kolizí a rozlití. V případě jakékoliv překážky dokáže do půl vteřiny zareagovat.

Je snadno ovladatelný
Gastro robot současně využívá dva navigační systémy SLAM, které zaručují přesnost a snadné použití a přizpůsobí se každému prostoru. S překážkami si poradí, aniž byste je museli označovat. Optimální trasu si vybere podle zadaného provozního prostředí.

Je odolný
Každý gastro robot ujede při zkoušce odolnosti až 73 000 kilometrů! Kromě toho po plném nabití vydrží BellaBot obsluhovat celý den.


Expert na inteligentní doručování

Větší počet doručení
Gastro robot BellaBot zvládne v restauracích během jednoho dne doručit zhruba 400 jídel a nápojů. Obsluha by za stejnou dobu stihla roznést 200—300 jídel. Zatímco BellaBot rozváží jídlo, obsluha se může zaměřit na ostatní služby. Obsluha se může zákazníkům naplno věnovat (např. přivítat je a doporučit jim místní specialisty), což zvyšuje jejich spokojenost. Tímto BellaBot pomáhá snížit náklady a zvyšuje efektivitu v restauraci.

Větší náklad
Robotická obsluha BellaBot unese velké podnosy (41 x 50 cm), což umožňuje naložit na jeden podnos dvakrát více jídel
než při ruční roznášce.

Koordinace většího množství robotů
BellaBot navíc nabízí režim pro více robotů. Na jednom místě se tedy může současně pohybovat až 20 robotů. Robotická servírka Bella si poradí v každém prostředí, obslouží hosty v malé restauraci o pár metrech čtverečních i na ploše větší
než jeden hektar.

Kde vás BellaBot obslouží?


   Technická specifikace

   ROZMĚRY (mm)
   565 x 537 x 1290 mm
   VELIKOST PODNOSU
   410 x 500 mm
   ROZMĚRY PROSTORU PRO NÁKLAD
   385 x 480 mm
   HMOTNOST ROBOTA
   57 kg
   NOSNOST
   maximálně 40 kg
   KAPACITA BATERIE
   25,2 V/ 25,6 Ah
   BATERIE S RYCHLOZÁMKEM
   Napájecí technologie umožňuje snadné odstranění a výměnu baterie
   VÝDRŽ BATERIE
   12—14 hodin
   DOBA NABÍJENÍ
   4,5 hodiny
   URČOVÁNÍ POLOHY
   Standardní: výška 5 metrů, je nutná kódová nálepka

    Pokročilá: žádné požadavky na výšku, je nutné standardizovat prostředí
   VNÍMÁNÍ
   Minimální velikost předmětu detekovatelného jako překážka: 35 x 50 x 100 mm

    Minimální vzdálenost: 0,7 metrů
   VYSÍLÁNÍ
   Současně lze vysílat až 20 robotů stejné verze
   RYCHLOST
   0,5—1,2 m/s (nastavitelné)
   ÚHEL STOUPÁNÍ
   ≤ 5°
   CHCI ROBOTA
   crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram