KONTAKT

BellaBot

Jedinečný inovativní robot do restaurací

Chcete zlepšit kvalitu vašich služeb? Líbí se vám představa, že zákazníci od vás odcházejí s nezapomenutelným zážitkem? Máme pro vás řešení! Představujeme Vám tu nejroztomilejší robotickou obsluhu se jménem BellaBot, která zajistí efektivní rozvážku jídel, nádobí, ubrousků, dokumentů a dalších předmětů.

Gastro robot nabízí díky své inovativní bionické konstrukci, přitažlivému tvaru, funkci hlasové umělé inteligence, multimodální interakci a mnoha dalším novým funkcím uživatelům bezprecedentní zkušenost s roboty pro rozvážku jídel. BellaBota splňuje všechny požadavky HORECA, je možné ho používat v restauracích, hotelech, barech, kavárnách, kancelářských budovách
a v dalších komerčních sférách.

Co BellaBot dokáže?

Robotická servírka Bella zajišťuje efektivní rozvážku jídel, nádobí, ubrousků, dokumentů a dalších předmětů. Další její předností je hlasové oznámení čísla stolů a jeho přesný příjezd k cílovému místu. Po příjezdu dává zákazníkům výzvy
k odebrání jídla pomocí blikajících světel na podnose. A v neposlední řadě se z robota stává gentleman a vítá hosty
a uvádí je ke stolu.

Proč přemýšlet o BellaBotu?

Je ohromující
Gastro robot BellaBot je inspirován populární kočkou a je výjimečný díky bionickému designu. Hlasový systém umělé inteligence umožňuje vést dialogy se zákazníky v různých kontextech. A kromě toho, když se dotknete oušek nebo čela, BellaBot zareaguje různými výrazy a hlasy.

Je bezpečný
Robotická obsluha BellaBot nabízí vysokou úroveň bezpečnosti, je vybavena 3D senzory a novým modulárním podvozkem. Když rozpozná překážku, dokáže se kdekoli otočit a bezpečně dopravit jídlo zákazníkům bez kolizí a rozlití. V případě jakékoliv překážky dokáže do půl vteřiny zareagovat.

Je snadno ovladatelný
Gastro robot současně využívá dva navigační systémy SLAM, které zaručují přesnost a snadné použití a přizpůsobí se každému prostoru. S překážkami si poradí, aniž byste je museli označovat. Optimální trasu si vybere podle zadaného provozního prostředí.

Je odolný
Každý gastro robot ujede při zkoušce odolnosti až 73 000 kilometrů! Kromě toho po plném nabití vydrží BellaBot obsluhovat celý den.

Expert na inteligentní doručování

Větší počet doručení
Gastro robot BellaBot zvládne v restauracích během jednoho dne doručit zhruba 400 jídel a nápojů. Obsluha by za stejnou dobu stihla roznést 200—300 jídel. Zatímco BellaBot rozváží jídlo, obsluha se může zaměřit na ostatní služby. Obsluha se může zákazníkům naplno věnovat (např. přivítat je a doporučit jim místní specialisty), což zvyšuje jejich spokojenost. Tímto BellaBot pomáhá snížit náklady a zvyšuje efektivitu v restauraci.

Větší náklad
Robotická obsluha BellaBot unese velké podnosy (41 x 50 cm), což umožňuje naložit na jeden podnos dvakrát více jídel
než při ruční roznášce.

Koordinace většího množství robotů
BellaBot navíc nabízí režim pro více robotů. Na jednom místě se tedy může současně pohybovat až 20 robotů. Robotická servírka Bella si poradí v každém prostředí, obslouží hosty v malé restauraci o pár metrech čtverečních i na ploše větší
než jeden hektar.

Kde vás BellaBot obslouží?

Technická specifikace

ROZMĚRY (mm)
565 x 537 x 1290 mm
VELIKOST PODNOSU
410 x 500 mm
ROZMĚRY PROSTORU PRO NÁKLAD
385 x 480 mm
HMOTNOST ROBOTA
57 kg
NOSNOST
maximálně 40 kg
KAPACITA BATERIE
25,2 V/ 25,6 Ah
BATERIE S RYCHLOZÁMKEM
Napájecí technologie umožňuje snadné odstranění a výměnu baterie
VÝDRŽ BATERIE
12—14 hodin
DOBA NABÍJENÍ
4,5 hodiny
URČOVÁNÍ POLOHY
Standardní: výška 5 metrů, je nutná kódová nálepka

 Pokročilá: žádné požadavky na výšku, je nutné standardizovat prostředí
VNÍMÁNÍ
Minimální velikost předmětu detekovatelného jako překážka: 35 x 50 x 100 mm

 Minimální vzdálenost: 0,7 metrů
VYSÍLÁNÍ
Současně lze vysílat až 20 robotů stejné verze
RYCHLOST
0,5—1,2 m/s (nastavitelné)
ÚHEL STOUPÁNÍ
≤ 5°
KONTAKTUJTE NÁS
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram