+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

Služby

Společně s dodávkou robotů automaticky čerpáte všechny doprovodné služby, které jdou s roboty ruku v ruce. Využíváte kompletní servis, a to jak záruční, tak mimozáruční, i garance 100% naskladněnosti náhradních dílů. Buďte ve spojení 24/7 s naší vzdálenou podporou a v rámci uzavřené servisní smlouvy využijte pravidelné proaktivní a preventivní údržby či výměnu spotřebních částí. 

Vyberte si z mnoha typů financování, která jsou vhodná pro jednoduché i rozsáhlé projekty, pro malé i velké firmy. Možnou variantou jsou pronájmy, od krátkodobého zapůjčení v rozsahu týdnů nebo měsíců až po dlouhodobé nájmy.

Servis

Naše společnost zajišťuje pro všechny dodávané facility 
roboty kompletní servis, a to jak záruční, tak mimozáruční.

Rozsah servisních služeb:

  • Záruční servis
  • Mimo záruční servis
  • Aktualizace software
  • Pravidelná údržba
  • Náhradní díly
  • Servisní balíčky
  • Dojezd technika na místo instalace a provozu
  • Instalační práce

Jako autorizovaný servisní partner držíme 100% naskladněnost náhradních dílů. Nabízíme 24/7 vzdálenou podporu a v rámci uzavřené servisní smlouvy garantujeme pravidelnou proaktivní a preventivní údržbu, výměnu spotřebních částí, které se při provozu přirozeně opotřebovávají, opravy v případě poruch nebo poškození strojů, a to jak záruční, tak mimozáruční.

Nabízíme různé úrovně servisních balíčků
(GOLD, SILVER, BRONZE), které garantují smluvní odezvu na přijatý požadavek na servis, dojezd technika do místa instalace nebo čas trvání opravy a opětovného uvedení do provozu nebo zapůjčení náhradního zařízení.

Podpora po celé Evropě

Lokální podporu jsme schopni poskytnout po celé Evropě.

Máte dotaz na servis?

OZVĚTE SE NÁM

Pronájem

Robota si můžete také pronajmout a nemusíte se tak o nic starat. Zaplatíte podle toho, kolik hodin robot odpracuje. Pronájem zahrnuje také pravidelný servis a dlouhodobý dohled, veškerá zodpovědnost za provoz tak jde za námi. Dle úrovně servisu (GOLD, SILVER, BRONZE) garantujeme reakční doby na odstranění reakční doby na odstranění poruch včetně možnosti zapůjčení náhradního kusu po dobu opravy.
Spočítáme vám úspory, které přinese využití autonomních robotů přímo ve vašich prostorách. Kontaktujte nás!

Máte dotaz ohledně pronájmu?

Financování

Bettaroe Robotics nabízí mnoho typů financování, které jsou 
vhodné pro jednoduché i rozsáhlé projekty, pro malé i velké firmy.

Success fee

U složitějších integrací a rozsáhlejších implementací lze využívat success fee, tedy platbu za úspěch, kdy platíte za služby v případě, že vám přinášejí užitek a projekt je úspěšný. Vedle běžných způsobů financování lze část projektů hradit i z úspor, které vznikly díky efektivnějšímu řešení systémů Bettaroe Robotics.

Máte dotaz ohledně financování?

OZVĚTE SE NÁM

Studie návratnosti

Snížíme Vám náklady na provoz

Studie návratnosti

Navrhneme řešení úklidu a čistění pro vás provoz a vypočítáme dobu návratnosti investice.

Analýza stavu

Provedeme studii návratnosti pro vaše prostory: zanalyzujeme současný stav, navrneme nejvhodnější řešení s ohledem na dobu úklidu i specifika Vašich prostor, identifikujeme všechny výhody/nevýhody, spočítáme úspory i návratnost investic.

Máme zkušenosti z nejrůznějších oborů, jako je zdravotnictví, kancelářské nebo obchodní prostory, zastřešená parkoviště, výrobní činnost. Naše řešení využití i zákazníci působící
v leteckém, automobilovém nebo potravinářském průmyslu.

Máte dotaz ohledně návratnosti?

OZVĚTE SE NÁM
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram