+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

X1 PRO

Autonomní doručovací robot pro gastro průmysl

Máte nedostatek pracovních sil a náklady na provoz se zvyšují? Chcete prohloubit vztah mezi personálem a zákazníky a rutinní práci nechat na robotu?

Máme pro vás řešení! Robot X1 PRO je navržen pro restaurace, hotely, kavárny, nemocnice či kancelářské budovy. Udrží až 30 kg těžký náklad a při jednom rozvozu obslouží až tři stoly. A co víc? Je finančně dostupný.

Představujeme vám doručovacího robota X1 PRO společnosti Gausium. Z jednoho do druhého bodu je robot schopný dovézt jídlo, nápoje, nádobí či dokumenty a jiné vámi potřebné věci. Robot má pokročilou schopnost lokalizace, vnímá prostředí pomocí navigační technologie Gausium a špičkového senzorového systému. S volitelnou AI kamerou pro detekci lidí bude robot proaktivně komunikovat s lidmi, aby vám pomohl přilákat více návštěvníků do vašeho podnikání.

CHCI ROBOTA

Zvyšte produktivitu 
a snižte náklady

 

S nosností až 30 kg může robot X1 PRO obsloužit až tři stoly najednou. Doručovací robot má baterie, které vás nezradí. Používá lithium-fosfátové baterie, mají vyšší tepelnou stabilitu a 6x delší výdrž, než běžné ternární lithiové baterie. Dalším pozitivem robota je, že vypočítává nejefektivnější cestu k úspoře energie. Tyto klíčové vlastnosti společně s dostupnou cenou vám slibují rychlou návratnost investic a pomohou vám v krátké době snížit provozní náklady.

Nosnost až 30 kg

Doba provozu 14-20 hodin

Přijatelná cena

 

Zjednodušte servis

 

Nemějte obavy ze zdlouhavého nasazení. Robota zprovozníte bez složitého skenování QR lokačního kódu. Tím uspoříte až 75 % času při implementaci a zároveň se nebude zasahovat do interiéru místa. Podnosy jsou vybaveny váhovými senzory a LED kontrolkami, které vnímají a signalizují stav naplnění. Když zákazník náklad odebere, robot automaticky odjede.

 

Robot nepotřebuje k pohybu žádné pomocné značky

Chytré vnímání a indikace zátěže

Mobilní aplikace na dálkové ovládání

Detekce a interakce lidí (volitelné)

 

Předcházení překážkám
a zmírnění šoků

Už žádné rozlité nápoje! Zavedli jsme nezávislý odpružený podvozek z automobilového prostředí pro zajištění plynulosti a stability dodávky. Navigační algoritmy robota X1 PRO jsou založeny na spojení LiDAR a 3D hloubkových kamer, které poskytují vysokou úroveň vnímání prostředí a chytré vyhýbání se překážkám. Je váš podnik útulný, plný nábytku? X1 si poradí i s úzkými uličkami širokými až 65 cm, díky vysoce přesným senzorům. 

Chytré vyhýbání se překážkám

Nezávislé odpružení podvozku

Navigace v úzkých uličkách

 

 

Kde vás X1 PRO obslouží?


   Technická specifikace X1 PRO

   ROZMĚRY (mm)
   515 x 531 x 1310 mm
   VELIKOST PODNOSU
   410 x 500 mm
   HMOTNOST BEZ NÁKLADU
   38 kg
   VELIKOST ZÁSOBNÍKU
   397 x 495 mm
   NOSNOST ZÁSOBNÍKU
   10 kg * 3
   KAPACITA BATERIE
   20 Ah
   MAX. VÝSTUPNÍ VÝKON
   230 W
   VÝDRŽ BATERIE
   14—20 hodin
   DOBA NABÍJENÍ
   4,5 hodiny
   MIN. PRŮCHOZÍ ŠÍŘKA
   650 mm
   MIN. ŠÍŘKA PRO OTOČENÍ
   700 mm
   BRZDNÁ DRÁHA
   40 mm
   SNÍMÁNÍ
   LiDAR, 3D kamera
   RYCHLOST
   1,2 m/s
   ÚHEL STOUPÁNÍ
   ≤ 5°
   VELIKOST DISPLAYE
   10 palců
   CHCI ROBOTA
   crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram