+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

01.03.2022

Robotická servírka vás obslouží v Pepe Food & Gym

Majitel brněnské restaurace je nadšencem do nových technologií a vyhledávání příležitostí. Kromě provozování restaurace má i své fitness centrum a vyrábí krabičkovou dietu. Tým společnosti Pepe Food & Gym letos navíc dokončil vývoj vlastního IT systému pro výrobu a rozvoz jídla po Brně prostřednictvím jejich e-shopu. Hledají možnosti, jakými procesy gastronomii posouvat kupředu a Bella je tak dalším dílem do jejich skládačky.

A jaký má úspěch?

Bella je mezi návštěvníky restaurace velmi oblíbená. „Měli jsme trošku strach, že nás robot ochudí o osobní kontakt se zákazníky. Je to ale naopak. Bella jídlo rozveze a my máme mnohem víc času se věnovat zákazníkům,“ popsal majitel restaurace Michal Peterka.

Robot v brněnské restauraci ušetří jejím zaměstnancům desítky nachozených kilometrů denně.  Na jedno naložení totiž rozveze 8 talířů a to žádný číšník nezvládne. Má vždy dobrou náladu, nepotřebuje dovolenou ani nechytí rýmu. Na současném trhu práce v oblasti gastronomie se tak pravděpodobně brzy stane pomocníkem ve výrazně větším množství restauračních provozů.

Jak Bella v restauraci funguje?

Robot má nasnímaný celý prostor restaurace Pepe Food & Gym i zázemí kuchyně. Obsluha naloží jídlo na podnos a určí, ke kterému stolu objednávka patří. Bella dorazí ke stolu a vyzve hosty, aby si své jídlo vyzvedli. Po předání pokračuje k dalším stolům, nebo se vrací zpět do kuchyně pro další objednávky.

Celý článek a více informací naleznete zde: https://brnenska.drbna.cz/zpravy/23333-brno-ma-restauraci-kde-obsluhuje-robot-jmenuje-se-bella-a-mluvi-plynne-cesky.html

Zajímá vás více informací o robotech v gastru? Ozvěte se nám, rádi se s vámi potkáme!

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram