+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

05.01.2022

Získali jsme ocenění za technologické přínosy

Odborná porota magazínu CIO Business World každoročně oceňuje případové studie v několika kategoriích. My se soutěže zúčastnili s případovou studií "Nasazení prvního gastro robota v ČR" pro Restaurant Silvie a vysloužili si cenu za technologické přínosy.

Společnost K Group Orlová s.r.o. dlouhodobě podniká v oblasti gastronomie. Do její sítě podniků patří i restaurace Silvie, která se zúčastnila soutěže CIO BW Případová studie 2021. Společnost je otevřená moderním technologiím a inovacím. Právě proto také do restaurace přijali robotickou obsluhu BellaBota. Pro velký úspěch se přihlásili do soutěže CIO BW Případová studie 2021.

Případová studie popisuje složité období pro odvětví gastronomie a vyřešení problému nedostatku personálu díky robotické obsluze. Najít do restaurace dostatek personálu je téměř nemožné a i s brigádníky, to pro restaurace nebylo lehké. Zároveň cílem BellaBotu není nahrazení obsluhy, ale pouze doplnění sil při běžném provozu a ulehčením práce pro zaměstnance. Robot se ujal v kolektivu a pro hosty se stal nevídanou atrakcí. Více si můžete přečíst na odkazu ZDE.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram