+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

06.08.2021

Náš BellaBot se stává hitem médií

Pouze jeden týden ostrého provozu našeho gastro robota ve dvou českých restauracích stačil na to, aby se stal mediální hvězdou. Objevil se nejen v novinách, ale zájem o něj projevili také ve zpravodajství TV NOVA v hlavním vysílacím čase a na sociálních sítích.

Kočičího robota nazvaného BellaBot jsme dodali dvěma restauracím, do orlovské restaurace Silvia a do pražské stejkárny Maso a Kouř. Hned od prvních chvil zaujal všechny hosty, a to nejen svým vzhledem a funkčností, ale i vstřícností. Robot vám poděkuje, zeptá se, jak vám chutnalo a třeba vám pustí muziku.

„Bella se stává v podstatě součástí naší restaurace a je to super atrakce. Máme ji tady týden a necháme si ji určitě napořád“, pochvaluje si přítomnost gastro robota Jan Kunc, majitel restaurace Silvie.

„Roboti jsou všude. Když jsou na letištích, tak proč by nemohli být i v restauracích?“, komentuje nevšední zážitek jeden z hostů restaurace. "Je to tak, společnost KVADOS má s dodávkami robotů velké plány." dodává ředitel společnosti Miroslav Hampel. Další roboti budou přibývat v restauracích i kavárnách, ale připravujeme také novinku pro hotely – roboty, kteří budou pomáhat jako hotelová služba. 

Záznam z reportáže můžete zhlédnout pod tímto odkazem

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram