+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

25.04.2021

Scrubber 50 čistí prostory Nemocnice na Homolce

Uzavřeli jsme smlouvu na pronájem čisticího robota se společností CENTRA, a. s., která poskytuje mimo jiné úklidové služby pro Nemocnici na Homolce. Po několika týdnech testování se klient rozhodl využít tuto moderní technologii pro denní pravidelný úklid prostor nemocnice.

Jedná se o model GS Scrubber 50, který realizuje úklid formou mokrého mytí prostor. V rámci areálu je instalovaná také dockovací stanice, kde se robot dobíjí, a také doplňuje čisticí kapaliny. V rámci instalace bylo nutné do robota zavést celou mapu úklidového prostoru a vyřešit několik komplikací týkajících se například vysokého tlaku přívodní vody. Vše se ale úspěšně zvládlo a robot je od 1. 4. 2021 uveden do rutinního provozu.

Požádali jsme o vyjádření pana Pavla Tylečka, ředitele divize úklidových služeb ze společnosti CENTRA, a. s. „Naše společnost sleduje všechny moderní trendy v oblasti úklidové techniky a jsem rád, že jsme ve spolupráci se společností Bettaroe Robotics mohli přinést našemu klientovi Nemocnici na Homolce moderní řešení pro úklid s využitím robotického zařízení GS Scrubber 50. Výsledky testů v reálném provozu jsme byli velmi mile překvapeni a již aktivně rozvíjíme spolupráci pro další klienty a objekty. Využití automatických robotů ve facility managementu je jistě moderní trend, do kterého se chce i naše společnost aktivně zapojit."

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram