+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

24.01.2023

Seznamte se s novým doručovacím robotem X1

Máte nedostatek pracovních sil a náklady na provoz se zvyšují? Potřebujete pomocníka, který zaskočí ve špičkách? Chcete prohloubit vztah mezi personálem a zákazníky a rutinní práci nechat na robotu? Seznamte se s X1, doručovacím robotem společnosti Gausium.

Vlastníte restauraci, hotel, kavárnu či provozujete nějaké zdravotní středisko? Tak přesně do těchto prostor je X1 stavěný. Jeho hlavním úkolem je přesun z jednoho bodu do druhého. Máte stísněný prostor? Nevadí, díky vysoce přesným senzorům zvládne doručovací robot projet uličkou širokou až 65 centimetrů.

nosností až 30 kg může robot X1 obsloužit až tři stoly najednou. Dalším pozitivem robota je, že vypočítává nejefektivnější cestu k úspoře energie. Tyto klíčové vlastnosti společně s dostupnou cenou vám slibují rychlou návratnost investic a pomohou vám v krátké době snížit provozní náklady.

Navigace bez QR kódů

Většina doručovacích robotů potřebuje k jízdě naskenovat QR kódy, které obsahují informace o poloze místa. Proces nasazení může být velmi časově náročný a přeruší tak běžný provoz restaurace. Tyto QR kódy jsou navíc umístěny na stropech či podlahách provozoven, což narušuje estetiku interiéru restaurací. Navigační algoritmus X1 je založen na fúzi laserového vidění LiDAR a TOF kamery, která nabízí vyšší přesnost určování polohy a lepší vnímání prostředí.

Předcházejte překážkám

Najít robota s podvozkem tlumící nárazy je velmi obtížné. Je potřeba účinně zabránit rozlití kapaliny, což snižuje efektivitu dodávky a hygienu prostředí. Abychom tento nedostatek odstranili, zavedli jsme nezávislý odpružený podvozek z automobilového prostředí, který poskytuje vysoce výkonné potlačení vibrací. Tím zajišťuje plynulé a stabilní podávání tekutých jídel a nápojů.

X1 PRO

Máte zájem o ještě větší interakci se zákazníky? Je tady X1 PRO. S volitelnou AI kamerou pro detekci lidí bude robot proaktivně komunikovat s lidmi, aby vám pomohl přilákat více návštěvníků do vašeho podnikání. Podnosy X1 PRO jsou vybaveny váhovými senzory a LED kontrolkami, které vnímají a signalizují stav naplnění. Když zákazník náklad odebere, robot automaticky odjede. Má o tři palce větší dotykovou obrazku, která poskytuje lepší grafický výkon a optimální uživatelský zážitek.

Zaujal vás robot? Napište nám

O společnosti Gausium

Společnost Gaussian Robotics, založená v roce 2013, je jednou z prvních robotických společností na světě zabývajících se výzkumem a vývojem autonomního řízení a navigačních technologií. 8 let po svém založení Gaussian vyvinul a uvedl na trh v současnosti nejkomplexnější portfolio facility robotů sestávajících ze 6 produktových řad. Ty pokrývají zametání, vysávání a mytí, dezinfekce a krystalizace

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram