+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

CC1

Inteligentní čisticí robot

Máte zájem o multifunkčního robota, který vyřeší všechny čisticí problémy? Který zametá, drhne, vysává a vytírá? Všechny vaše čisticí potřeby lze snadno splnit jedním strojem  s názvem CC1. Robot dokáže uklidit až 12 000 metrů čtverečních za jediný den, to vše při zachování vysoké kvality čištění, díky vysokofrekvenčnímu čištění a automatizovaným, standardizovaným čisticím procesům.

Vhodný pro různé typy podlah

Váš vynikající partner pro úklid, který vyčistí různé materiály různých tvrdostí! Poradí si s teracovou podlahou, mramorem, dlažbou, pryskyřicí, umělým kamenem či kobercem s nízkým vlasem. 

Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní a jednoduché ovládání usnadňují nastavení a používání s minimálním zaškolením. Modulární konstrukce součástí robota umožňuje rychlé a efektivní nakládání a vykládání příslušenství, jako jsou boční kartáče, válečkové kartáče, stěrky a mopovací zametací stroje za pouhou minutu. 

CHCI ROBOTA

Efektivní čištění

Robot CC1 obsahuje řadu inovativních funkcí, které z něj dělají komplexní čisticí stroj. Kombinací zametání, drhnutí, vysávání a utírání prachu pokryje každodenní potřebu uklízení. CC1 krásně kopíruje předem definované prostory. A díky automatickým funkcím, jako je napouštění a vypouštění vody (nádrže o objemu až. 15 l) a nabíjení. Když je baterie téměř vybitá a úloha čištění není dokončena, CC1 si může zapamatovat postup čištění a po úplném nabití pokračovat v předchozí nedokončené úloze.  

Překážky? Bez problémů

PUDU CC1 je vybavený navigačním řešením PUDU SLAM, který podporuje poziční a navigační řešení Visual SLAM i Laser SLAM, což mu umožňuje efektivně provádět úkoly ve složitých scénářích. Multifúzní senzory umožňují robotovi zastavit se v jakémkoli úhlu a vzdálit se, když narazí na překážky.

Výsuvná rukojeť pro snadné ovládání

Prodlužovací rukojeť usnadňuje sestavování úklidových map a zvládání neočekávaných mimořádných situací při úklidu.


Technická specifikace CC1

ROZMĚRY (mm)
682 x 568 x 663 mm
REŽIM ČIŠTĚNÍ
zametání, vytírání, drhnutí, vysávání
HMOTNOST
60 kg
DOBA NABÍJENÍ
< 3 hod
ZÁBĚR ŠÍŘE ZAMETÁNÍ
500 mm
ZÁBĚR ŠÍŘE ČIŠTĚNÍ
400 mm
KAPACITA NÁDRŽE NA ČISTOU VODU
15 litrů
KAPACITA NÁDRŽE NA ŠPINAVOU VODU
17 litrů
PROVOZNÍ HLUK
< 70 dB
SNÍMÁNÍ
vizuální, polohovací
RYCHLOST
1,2 m/s
ÚHEL STOUPÁNÍ
≤ 8°
VELIKOST DISPLAYE
10,1 palců
CHCI ROBOTA
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram