+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

24.04.2021

KVADOS dokončil akvizici Bettaroe Robotics

Po více než roční spolupráci jsme se dohodli na akvizici společnosti Bettaroe Robotics, jejímž původním majitelem byl René Horejsek. Prostřednictvím společnosti KVADOS GROUP tak ve společnosti Bettaroe Robotics získala skupina KVADOS 100% podíl.

KVADOS je významný dodavatel v oboru řízení logistických a výrobních provozů a řešení pro oblast řízených skladů a s vlastním produktem mySTOCK WMS. V posledních letech se věnuje také řešením zaměřeným na logistickou automatizaci a robotizaci. V rámci toho navázal spolupráci se společností Bettaroe Robotics, která nakonec vyústila ve zmíněnou akvizici. Skupina KVADOS tak získá distribuční zastoupení pro celou Evropskou unii na dovoz autonomních vysokozdvižných vozíků AGV i pro řešení zaměřená na manipulaci s bednami a kartony, která dodává společnost HAI Robotics.

Bettaroe Robotics zůstane samostatnou společností ve skupině KVADOS a spolu s další dceřinou společností KVADOS Robotics bude rozvíjet distribuční portfolio, nabídku robotických řešení a technologií včetně dodávek robotů pro oblast facilit značky GS Robotics, pro oblast ostrahy nebo zastoupení značky Cubiscan. Spolupráce bude dále pokračovat také s výkonným ředitelem Bettaroe Robotics Tomášem Kochaníčkem, který patří k předním odborníkům na robotizaci v České republice. Tomáš Kochaníček se stal součástí nejvyššího manažerského týmu skupiny KVADOS.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram