KONTAKT

KettyBot

Rozvážkový robot s reklamním displejem

KettyBot je nejnovější robot společnosti Pudu Technology, který je vybaven displejem pro zobrazení reklamy a funkcí navigace, hlasové interakce s umělou inteligencí, rozvážení a vracení nádobí. KettyBot je nízkonákladové a vysoce efektivní řešení a nabízí nejmodernější zážitek v restauracích s vysokou návštěvností.

Jaké jsou jeho klíčové výhody?

Mimořádná mobilita

Díky kompaktnímu a stylovému designu se umí orientovat i ve složitých a dynamických prostorech. Díky dvěma hloubkovým RGBD kamerám má KettyBot to nejsilnější 3D vnímání. Je vybaven inteligentním plánováním trasy a na základě provozního prostředí může zvolit optimální trasu. 

Marketing

Rozvážkový robot s velkým reklamním 18,5“ displejem zobrazí vaši reklamu širšímu publiku a s vyšší frekvencí. Vystředěný reklamní displej se dokonale přizpůsobí zornému úhlu zákazníka a navíc díky vysoce výkonnému reproduktoru je KettyBot atraktivní nejen pro dospělé, ale i pro děti.

estranné použití

Naplňuje širší spektrum potřeb díky lepší přizpůsobivosti, bezpečnosti a přesnosti a mimořádně dlouhé výdrži baterie.

 

Proč přemýšlet o KettyBotu?

Jedinečný zážitek, který přiláká více zákazníků

KettyBot redefinuje zákaznickou zkušenost díky poutavému marketingu a chytrému a promyšlenému způsobu obsluhy.

Nový přístup k marketingu

Díky KettyBotu oslovíte ve vašich marketingových kampaních a díky speciálním nabídkám více zákazníků a dosáhnete vyšší konverze.

Spolupráce mezi roboty a lidmi pro vyšší kvalitu služeb a větší efektivitu

Lidé spolupracují s KettyBotem tak, aby mohl každý z nich dělat to, v čem vyniká. Výsledkem je vyšší efektivita a kvalita služeb bez kompromisů.

Řešení problému s nedostatkem pracovních sil

Rozvážkové režimy mohou pomoci s plněním úkolů, jako je doručování objednávek, vracení nádobí a rozvážení občerstvení. Lidé se tak mohou věnovat jiným činnostem a zároveň se vyřeší nedostatek pracovních sil.

 


Technická specifikace

ROZMĚRY (mm)
460 × 440 × 1 120 mm
HMOTNOST
35 kg
PŘEPRAVNÍ KAPACITA
30 kg
VÝDRŽ BATERIE
7× 24 h
RYCHLOST
Maximálně 1,2 m/s
DOBA DOBÍJENÍ
4,5 h (Automatické dobíjení)
KAPACITA BATERIE
25,6 Ah
VÝŠKA PŘEKÁŽKY
Max. 7 mm
ÚHEL STOUPÁNÍ
≤ 5°
MÁM ZÁJEM
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram