+420 606 677 628
info@bettaroe.cz
KONTAKT

Zametací ECOBOT Sweeper 111

Robot, který automaticky zamete všechny vaše starosti.
Sweeper 111 je ideální pro náročné čištění velkých vnitřních a venkovních prostor, včetně výrobních závodů, skladů, průmyslových parků, kampusů, náměstí, parků zábavních areálů či přístavů.
CHCI ROBOTA

 

Hlavní funkce Sweeper 111

Jednoduchost

Robot pracuje s minimálním zásahem člověka. Uchvátí vás uživatelsky přívětivým displejem s intuitivní nabídkou a rychlým nastavením. Ovládáte ho pomocí dotykové obrazovky, na které můžete vytvářít mapování, ale také jednotlivé trasy upravovat a vytvářet úkoly. Sweeper 111 má duální provoz - mezi autonomním a manuálním režimem přepínáte jednoduchým příkazem.

Inteligence

Vydejte se tam, kam se dosud žádný jiný úklidový robot nevydal! Stačí v aplikaci vytvořit bod zahájení uklízení a nastavit čas automatického vyprázdnění. Sweeper 111 si pak najde odpadkový koš a automaticky dokončí proces vysypání. 

Robota pak můžete monitorovat v reálném čase a získávat informace o provozu a průběhu čištění. Systém také odesílá podrobné zprávy o splněných úkolech prostřednictvím e-mailu nebo SMS.

Sweeper 111 má pokročilý navigační systém AI podporovaný sémantickým SLAMem. Má automatické pokrytí v reálném čase, kdy dynamicky mapuje a plánuje cesty čištění pro jeho maximalizaci. Mapování je neuvěřitelně rychlé - během 30 minut zmapuje pozemek o rozloze 2000 m2 (při ideálních podmínkách). Pokud se přeruší jeho čištění, pokračuje pak v předchozím nedokončeném úkolu.

Produktivita

Sweeper 111 má pokročilou účinnost čištění, a to až 5 500 m2/h. Dokáže absorbovat odpad různých tvarů a velikostí, včetně nápojových lahví, kartonů od mléka, cigaretových nedopalků, jemného prachu či písku. Kapacita odpadkového koše je 60 litrů.

Manévrovatelnost

Robot se skládá z robustní konstrukce s vysokou manévrovatelností. Součástí je ergonomický volat s rukojetí a diferenciální hnací nápravou. 

Bezpečnost

Nemějte obavu z možné srážky s člověkem. Sweeper 111 je vybaven špičkovou detekcí vyhýbáním se překážkám, díky 360° viditelnosti. Po celém těle stroje naleznete více než 30 senzorů, včetně 3D Lidaru. Proto Sweeper pohotově reaguje na jakékoliv změny a vyhýbá se statickým i dynamickým překážkám ze všech směrů. Mimo to je robot vybaven snímačem proti pádu, dále protikolozními snímači, měkkým nárazníkem a tlačítkem STOP poskytující všestrannou bezpečnost. V neposlední řadě má automatický filtrační systém, kdy robot filtruje jemný prach pro bezpečný a zdravý odvod vzduchu.Přínosy robota Sweeper 111

Vyžaduje minimální zásah člověka
Automatická likvidace košů umožňuje nepřetržitý výkon zametače.

 

Čistí jediným pohybem
Jeho výkonné zametání a síla kartáčů odstraní nepříjemný prach z koberců.

 

Myslí na ekologii

Vypočítává nejefektivnější cestu ke snížení spotřeby energie. A také myslí na potřebnou energii ke splnění úkolu, proto se dokáže automaticky nabít na odpovídající množství energie.

 

Nabíjecí stanice

Nabíjecí dokovací stanice je navržená tak, aby zvýšila výdrž robota. Když se baterie Sweeper 111 vybije, robot se může automaticky vrátit do nabíjecího doku a dobít se. Po dokončení nabíjení může automaticky pokračovat ve své předchozí činnosti.

Technická specifikace

ROZMĚRY (mm)
1530 (D) X 1010 (Š) X 1400 (V)
ZÁBĚR ČIŠTĚNÍ
1100 mm
EFEKTIVITA ČISTĚNÍ
až 4 000 m2/h
BATERIE
Lithium (LFP)
PRŮMĚRNÁ VÝDRŽ
4 - 6 hodin
NAPĚTÍ
24 V
VÝKON MOTORU ROBOTA
560 W
VÝKON MOTORU KARTÁČŮ
100 W
RYCHLOST ROTACE KARTÁČE
až 1 300 RPM
ROZMĚR KARTÁČOVÉHO VÁLCE
90 x 440 mm
VÁHA ECOBOTA
500 kg
ROZMĚR BOČNÍHO KARTÁČE
480 mm
MAX. PODTLAK
600 kPa
NÁDRŽ NA ODPADNÍ VODU
60 litrů
RYCHLOST
0 - 5 km/h
HLUČNOST
65-80 dBA
CHCI ROBOTA
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram