KONTAKT

Přinášíme vám technologie, které redefinují průmyslové čištění a úklid

Autonomní roboti z naší nabídky vyřeší vaše požadavky v oblasti úklidu. Pro každý prostor máme vhodné řešení a vybereme vám odpovídající model díky odbornému poradenství našich specialistů. Roboti provádějí čištění bez nutnosti lidské obsluhy. Výrazně zvyšují produktivitu čištění a snižují náklady na provoz, úklid se zkvalitňuje a je časově dostupnější. 

Naši robotičtí pomocníci nikdy nespí, dokáží pracovat 7 dní v týdnu a 365 dní v roce, bez dovolených, nemocenských a jiných překážek v práci. Díky vyspělým technologiím a softwaru se naši roboti naučí dokonale znát vaše prostory a budou je neúnavně udržovat v čistotě.

Gaussian Robotics - portfolio robotů

ECOBOT SCRUBBER 75
VÍCE ZDE
ECOBOT SCRUBBER 50
VÍCE ZDE
ECOBOT SWEEPER 111
VÍCE ZDE
ECOBOT 
VACUUM 40
VÍCE ZDE
ECOBOT 
SPRAYER 50
VÍCE ZDE

Porovnání klasických robotů
a robotů Gaussian Robotics

Gaussian Robotics

Společnost Gaussian Robotics byla založena v roce 2013 s cílem předefinovat čištění pomocí autonomní technologie
a významně zvýšit produktivitu a výkon při úklidu. Od té doby se rozrostla v celosvětového lídra a nyní určuje směr ve vývoji úklidových robotů. Dnes má společnost více než pět set zaměstnanců se sídlem v Šanghaji a zahraničními pobočkami
v Singapuru, Hongkongu a Nizozemsku.

Úzká mezinárodní spolupráce mezi Gaussian Robotics (Šanghaj) a IFSC (Singapur) přinesla bezkonkurenční robotická řešení založená na více než 100 letech zkušeností. 

crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram